„Połączenie
pasji projektowania
i technicznej wiedzy”

Karol Piotrowski
Główny Konstruktor Maszyn
MDP Engineering

„Zgrany zespół,
jasne reguły
i dbałość o jakość”

Rafał Pałucha
Dyrektor Zarządzający
MDP Engineering

Zespół inżynierów projektujących maszyny i automatyczne linie produkcyjne

MDP Engineering to dynamiczny zespół specjalistów, realizujących złożone projekty maszyn od czystej kartki papieru do uruchomienia maszyny u klienta, niezależnie od lokalizacji w Polsce i za granicą. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wymienników ciepła, maszyn technologicznych wspierających produkcję, oraz testowych.

MDP Engineering to pewność realizacji powierzonych zadań w ustalonym terminie i zakresie. Swoją skuteczność zawdzięcza dobrym praktykom budowanym przez wiele lat doświadczenia w branży. Firma założona przez dwóch inżynierów z ponad 10 letnim doświadczeniem w projektowaniu maszyn.

Przez lata wypracowaliśmy zasady jakimi kierujemy się dostarczając wysoką jakość maszyn oraz dotrzymując terminowości rozpoczętych projektów:

Nasza Misja

Misją firmy MDP Engineering jest dostarczanie najwyższej jakości konstrukcji i projektów inżynierskich zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem.

Nasza Wizja

Jakość i trwałość maszyn buduje zaufanie Klientów. Dotrzymywanie obietnic i terminów sprawia, że firma jest pierwszym wyborem przy realizacji  kolejnych projektów.
pfr

Skorzystaj z doświadczenia naszego zespołu